GYEREKEK ÚSZÁSOKTATÁSÁNAK ÓRARENDJE

Az alábbi órarend a nálunk úszni tanuló gyerekek órabeosztását tartalmazza.
Az úszás oktatás a XI. kerületben két helyszínen,
a Sport 11-ben és a Nyéki Imre Uszodában a lenti órarend szerint folyik.

Kisvizes, kezdő csoport: cél, hogy a gyerekek megszeressék az uszodai környezetet, megtanulják a szabályokat.  Elsajátítják a siklás, lebegés, buborékfújás, merülés szabályait. Megismerkednek a gyors- és hátúszás alapjaival

Kisvizes, haladó csoport: a gyerekek a gyors- és hátúszást már „szabályosan”, karral-lábbal végzik. Képesek átúszni a tanmedencét 5-6m hosszan, a gyorsúszásnál a levegővételt sikeresen elsajátították

Mélyvizes, kezdő: a gyerekek már képesek a mély vízben, a medence szélén két úszásnemben biztonsággal úszni, folyamatos edző felügyelettel. A kicsik két úszásnemben biztosan úsznak és a 3. úszásnemet gyakorolják az edzéseken

Hétfő

  • Mélyvizes kezdő (33m)

    -

    Sport11 Uszoda

  • Kisvizes kezdő

    -

    Sport11 Uszoda

Kedd

  • Kisvizes haladó

    -

    Nyéki Imre Uszoda

Szerda

  • Mélyvizes kezdő (33m)

    -

    Sport11 Uszoda

  • Kisvizes kezdő

    -

    Sport11 Uszoda

Csütörtök

  • Kisvizes haladó

    -

    Nyéki Imre Uszoda

Péntek

  • Kisvizes kezdő

    -

    Sport11 Uszoda

  • Mélyvizes-kisvizes haladó (33m)

    -

    Sport 11 Uszoda

Szombat

Vasárnap

GYEREKEK EDZÉSEINEK ÓRARENDJE

Az alábbi órarend az egyesületben sportoló gyerekek edzésbeosztását tartalmazza.
Az egyes bejegyzéseknél feltüntettük a pontos iőpontot és a helyszínt is.

Kicsik: Mély vízben már tud úszni legalább két úszásnemben

Közepesek: Már 4 úszásnemben úszik, képes egy 60 perces edzést leúszni hetente 3 alkalommal

Nagyok: Haladó szint, hetente legalább 5 úszóedzésre képes járni, cél a versenyzés

Hétfő

  • Úszás nagyok

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Úszás középső csoport

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Kerékpár nagyok

    -

    Kőérberki-tó (Sport11)

  • Futás nagyok

    -

    Kőérberki-tó (Sport11)

  • Úszás kicsik

    -

    Nyéki Imre Uszoda

Kedd

  • Úszás középső csoport

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Futás nagyok

    -

    Bikás Park

  • Futás középső csoport

    -

    Nyéki Imre Uszodától

  • Lövészet, erősítés nagyok

    -

    Bikás Park

Szerda

  • Úszás nagyok

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Úszás középső csoport

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Kerékpár nagyok

    -

    Kőérberki-tó (Sport11)

  • Úszás kicsik

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Futás nagyok

    -

    Kőérberki-tó (Sport11)

  • Futás középső csoport

    -

    Nyéki Imre Uszodától

Csütörtök

  • Úszás nagyok

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Úszás középső csoport

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Lövészet, erősítés nagyok

    -

    Bikás Park

  • Futás középső csoport

    -

    Nyéki Imre Uszodától

  • Futás nagyok

    -

    Bikás Park

  • Futás kicsik

    -

    Nyéki Imre Uszodánál

Péntek

  • Úszás nagyok

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Úszás középső csoport

    -

    Nyéki Imre Uszoda

  • Úszás kicsik

    -

    Nyéki Imre Uszoda

Szombat

  • Futás nagyok

    -

    Kamaraerdő

Vasárnap

FELNŐTTEK EDZÉSEINEK ÓRARENDJE

Az alábbi órarend az egyesületben sportoló felnőttek edzésbeosztását tartalmazza.

Hétfő

  • Úszás felnőttek

    -

    Kondorosi Uszoda

  • Kerékpár felnőttek

    -

    Kőérberki-tó (Sport11)

Kedd

  • Futás felnőttek

    -

Szerda

  • Úszás felnőttek

    -

    Kondorosi Uszoda

  • Kerékpár felnőttek

    -

    Kőérberki-tó (Sport11)

Csütörtök

  • Futás felnőttek

    -

Péntek

  • Úszás felnőttek

    -

    Kondorosi Uszoda

  • Futás felnőttek

    -

Szombat

  • Futás felnőttek

    -

    Kamaraerdő

Vasárnap