ÚSZÁS – TRIATLON – RÖPLABDA EGYESÜLETÜNK

KIK VAGYUNK?

Egyesületünk a XI. kerületben, Újbudán található. Úszással, triatlonnal, öttusával és röplabdával foglalkozunk. A csapat jelenlegi formáját  2014-ben nyerte el, de aktívan, Castor SE név alatt csak 2017-ben indult el és azóta folyamatos fejlődésen megy keresztül. Főként utánpótláskorú (6-16 éves) öttusás és triatlonos gyerekek sportolnak nálunk, de az utóbbi évben már amatőr felnőtt triatlon versenyzőink is erősítik a Castor SE-t. 2018 szeptemberétől elindult nálunk az úszásoktatás gyerekek számára, 4 éves kortól. 2019 szeptemberétől pedig a gyerekek új sportágat, a röplabdát is űzhetik nálunk. Az egyesület alapító elnöke Fecskovics Attila többszörös magyar  bajnok, világbajnoki negyedik helyezett triatlonista.

Edzéseink a XI. kerületben zajlanak. Csapattagjaink közül szép számmal eredményesen vesznek részt öttusa (két- és háromtusa), valamint triatlon versenyeken.

Az eredményességen felül fontos szempont, hogy a nálunk sportoló gyerekek és felnőttek jó hangulatban töltsék szabadidejüket és erős, összetartó csapatként működjünk. Mert csapatban könnyebb!

• Úszás, triatlon, öttusa és röplabda sportágakkal foglalkozó egyesület vagyunk Újbudán

• Sokszínűek vagyuk: gyerekek és felnőttek, kezdők és profik, fiúk, lányok egyaránt

• Csapatban edzünk és két- és háromtusa, valamint duatlon, aquatlon és triatlon versenyeken veszünk részt. 2019-től röplabda bajnokságban is indulunk.

• Magunkénak valljuk és igyekszünk átadni a fiatalabb generációnak a sport legfőbb értékeit:  fair paly, a szabályok és ellenfelek tisztelete, nagylelkűség, kemény munka,  lelkesedés és szenvedély

• Jó a hangulat az edzéseken, sokat nevetünk (néha sírunk is) és mindnyájan büszkék vagyunk arra, hogy a Castor csapatához tartozunk

Edzőink, segítőink

FECSKOVICS ATTILA
FECSKOVICS ATTILAEgyesületi Elnök, alapító
Többszörös magyar bajnok triatlonista, olimpiai kerettag, világbajnoki bronzérmes sportoló vagyok, az egyesület alapító elnöke. Úszó-kerékpár-lövészet-futó edzést tart ok a gyerekeknek és a felnőtteknek, irányítom az egyesületet. Támogatókkal, szponzorokkal tárgyalok, edzésterveket írok, kerékpárt és pisztolyt szerelek és rakok össze már majdnem csukott szemmel.
SZABÓ NORBERT
SZABÓ NORBERTÚszásoktató
A Testnevelési Egyetem alapképzését (testnevelő-edző szak, úszóoktató) és a mesterképzését is (testnevelő tanár- gyógytestnevelőtanár szak) elvégeztem. 8 éve oktatok úszást, ez idő alatt több száz gyereket tanítottam meg úszni. Gyógytestnevelőként óvodákban is dolgozom. Szerencsésnek mondhatom magam, mert a munkám a hobbim is egyben. Óráimon fontos a játékos oktatás és a barátságos hangulat.
LELKESNÉ FARKAS ANDREA
LELKESNÉ FARKAS ANDREAÚszó- és triatlon edző, korrektív tréner, adminisztrátor
2015-től segítem az egyesület munkáját. Az úszás a szenvedélyem. Folyamatosan képzem magam, hogy a lelkesedésemen túl, megalapozott szakmai tudással a birtokomban képes legyek a hozzám forduló gyerekeket és felnőtteket elindítani és elkísérni azon az úton, ami a céljaik megvalósításához vezet.

JÁRMAY BALÁZS
JÁRMAY BALÁZSRöplabda edző
1999-ben végeztem az ELTE testneveles-biológia szakán. Közel 20 éves tapasztalatom van az oktatasban tanárként és edzőként. Nagyon szeretem a röplabdát, mert kiváló lehetőséget nyújt egy jó csapatjátékra, ahol mindenki megtalálhatja a maga szerepét a játék során. Az edzéseimen garantált a jó hangulat, a fizikai elfáradás és a folyamatos sportági fejlődés.